Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

16 | 01 | 2021

Pasowanie na przedszkolaka w PP w Krzyżowicach

 
Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez PP w Krzyżowicach. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i  ich rodziców. Pozwala ono na wytworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i otwartości; stwarza możliwość prezentacji pierwszych umiejętności i wiadomości w przedszkolu.
 
 
 
 
 
Ukłonem szczerym i pełnym radości.
Witamy dzisiaj przybyłych gości.
Nasze przedszkole ma Pasowanie.
Wiec zapraszamy Panów i Panie.
 
Tymi słowami rozpoczęła się uroczystość "Pasowania na przedszkolaka",na której obecni byli licznie zgromadzeni rodzice oraz Pani Dyrektor Bożena Lorent. Dzieci zaprezentowały program artystyczny pod hasłem :"Nasze przedszkole". Były wiersze, piosenki i tańce. Po wygłoszeniu tekstu przysięgi Pani Dyrektor czarodziejskim ołówkiem wprowadziła dzieci w "świat" przedszkolaka, starszaka oraz super przedszkolaka. Dzieci otrzymały piękne dyplomy oraz rożki obfitości. Na zakończenie uroczystości czekała na dzieci słodka niespodzianka. Piękny i bardzo smaczny tort. W gronie swoich rodziców oraz w miłej i serdecznej atmosferze wszyscy zgromadzeni degustowali słodki przysmak. Był znakomity!
 
tekst i foto: Wiesława Stańczyk
 

 

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1802296
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
1216
1634
6893
1791063
1802296